Īsfilmas

What a tree can do

The world needs a new approach to materials. Stora Enso develops and produces a range of packaging, pulp, wooden building solutions, paper and biomaterials derived from wood. But we’re not stopping there. We believe that anything made from fossil-based materials today can be made from a tree tomorrow. Have you ever thought about what a tree can do? Watch our film and find out.

 

Kā atpazīt visģeniālāko materiālu no visiem?

Šajā īsajā video izklaidējoši atainots, kāpēc koks ir visģeniālākais materiāls no visiem un kāpēc nevienam citam materiālam nav mazāks CO₂ nospiedums nekā kokam. (Video ir angļu valodā)

 

Koks ir ģeniāls

Mūsu meži akumulē  miljoniem tonnu CO₂ un pārvērš to skābeklī. Bet to Jūs jau zinājāt! Taču – kāds mežs spēj piesaistīt visvairāk CO₂? Atbilde Jūs pārsteigs! (Video ir vācu valodā)

 

Koks vienkārši ir ģeniāls!

Koks irvidei draudzīgākais resurss pasaulē. Šajā video vienkāršā formā redzams dabas ģeniālais izgudrojums. (Video ir vācu valodā)

 

Ceļojums uz koka vidu!

15 minūtes garā filmiņa ar nosaukumu “Ceļojums uz koka vidu” izskaidro dažādus ar koku saistītus jautājumus un vienā nedēļā parāda ceļu cauri Alpiem 2000 metrus virs jūras līmeņa, atpakaļ pagātnē un uz priekšu nākotnē. (Video ir vācu valodā)

 

Jūsu mežs kā atjaunojamo resursu avots

Šis īsais Stora Enso video parāda meža īpašniekiem, ka mežs ir labākais atjaunojamo resursu avots. (Video ir angļu valodā)